PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=325831}
7,1 27 886
ocen
7,1 10 1 27886
6,6 16
ocen krytyków
Sztuczki
powrót do forum filmu Sztuczki

...No jak czytam taki opis to ręce opadają - tego typu określenia zarezerwowane są do słabych polskich produkcji, jak ktoś mi pisze o pozytywnych wibracjach zawartych w filmie i cały opis/recenzja jest w tej tonacji to mam zaraz poczucie ze jest to mdławy film a recenzent pisze z wdzięczności dla dystrybutora za darmowe bilety dla 2 osób..cóż polskie kino jakie jest każdy widzi ale na filmwebie można chyba nazywać rzeczy po imieniu....

ocenił(a) film na 8
entertiment

obejrzyj a pozniej marudź

jak czytam taki komentarz to rece opadaja

ocenił(a) film na 1
stan_acm

Film jest nudny więc mógł jednynie wywołać uczucie senności i irytacji straconego czasu, nie wiem czy to Ty pisałeś komentarz/recenzje ale pozytywne wibracje w czasie oglądania to można mieć...po środkach odurzających...poprostu recenzja jest słabiutka..bardziej sie nadaje do gazetki gimnazjalnej niż na poważny i duży portal o filmach..przeciez od razu widać że to REKLAMA filmu a nie obiektywna recenzja/komentarz..

Pozdrawiam
i bez urazy ale nie bądź naiwny, ludzie czytają takie bzdury i ida do kina, wydają pieniądze i czują sie oszukani..

ocenił(a) film na 5
entertiment

Zgadzam się z założycielem tematu. Jak można wogóle porównać ten film do arcydzieła jakim jest "Duża ryba". Toż to plugastwo, bezczelność, ignorancja i brak obiektywizmu. A przede wszystkim dyletanctwo recenzenta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones