PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=325831}
7,1 27 886
ocen
7,1 10 1 27886
6,6 16
ocen krytyków
Sztuczki
powrót do forum filmu Sztuczki

Film Sztuczki jest niezbyt ciekawym dziełem.
Opowiada infantylną historię ludzi pogubionych w ich własnej czasoprzestrzeni koegzystujacych z własnymi wyimaginowanymi uczuciami, które są bardzo błache i nazbyt przerysowane obrazami widzianymi z perspektywy dziecka.
Film mógłby mieć potencjał, ale droga w którą posunał sie rezyser jest pozbawiona sensu,poniewaz w filmie ukazywane są sceny z codzienego zycia które nijak sie maja do rzeczywistosci i są za bardzo udawane,nierealne i sztuczne.
Sztuczki są marną kopią wplecenia odrobiny magii do tak jarmarcznej
sztuki jaka niewątpliwie jest kino.
Film jest nudny ,ciagnie sie w nieskonczonosc a kadry ukazujace jazde na motorze i nadwyraz przerysowana biede w Polsce mogą sie jedynie podobac ludziom z zachodu którzy do tej pory myslą ze w Polska jest krajem zacofanym.

amarushakur1985

jedyne inteligentne słowo jakie znasz to "infantylne" ?
używasz go w każdej wypowiedzi o "sztuczkach"

ocenił(a) film na 5
tomekhk

Po liczbie słów w twojej bezsensownej wypowiedzi ty zapewne nawet nie wiesz co to znaczy infantylizm.
Jestes uposledzonym impotentem intelektualnym.
Zapewne jarasz sie recenzjami a sam nawet nie rozumiesz filmów które oglądasz.
A w ogóle jak słowo może byc inteligentne może sztuczna inteligencja
Po jakich ty collegach jestes
hehe

ocenił(a) film na 5
tomekhk

Sztuczki
film przereklamowany
nudny :)

ocenił(a) film na 7
amarushakur1985

Przerysowany to jest twój pseudo-intelektualny post.

ocenił(a) film na 5
inabstracto

Przynajmniej jestem na tyle inteligentny żeby jakis post napisac.
A przerysowany to ty masz obraz swojej głupoty.
Ten twój post jest tak rozwiniety jak i ty czyli szału nie ma.
Ja to chociaz potrafie kilka zdan napisac a ty to pewnie masz kałuze w głowie i nic ponadto,jak wspominałem szału nie ma.

ocenił(a) film na 7
amarushakur1985

film może na pierwszy rzut oka faktycznie mógł się wydawać trochę nudny aczkolwiek to tylko iluzja ponieważ zawierał głębszy sens, którego Ty mam wrażenie nie dostrzegłeś. Na tle może odrobinę przerysowanej rzeczywistości (choć przerysowany to za dużo powiedziane) pokazywał prawdę uniwersalną jaką jest podążanie za swoimi marzeniami, a dokładniej drogę do ich realizacji. W filmie mamy dwóch bohaterów, dziewczynę i chłopca. Obydwoje mają swoje cele, które chcą osiągnąć i każde stara się je zrealizować. Tylko że to drugie chce znacznie bardziej od tego pierwszego. Finał chyba znasz więc wiesz któremu z nich się to udało a któremu nie. Wydaje mi się że właśnie to reżyser chciał nam głównie pokazać, a cała reszta to tylko forma w jaką ubrał swoje przesłanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones