PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=325831}
7,1 27 886
ocen
7,1 10 1 27886
6,6 16
ocen krytyków
Sztuczki
powrót do forum filmu Sztuczki

... to beznadziejnie nudny film o niczym!

ocenił(a) film na 10
mourningrise

a wystawiaj sobie ocene 3 i mow o filmie co chcesz , ale ze byl o niczym?! tragedia...

ocenił(a) film na 4
wine_bae

spodziewałem sie czegos wiecej, ten film nic nie wnosi, nie przedstawia nic ciekawego, niech ktos z tych oswieconych napisze chociaz jaki jest motyw przewodni bo to był film o wszystkim i o niczym :(

ocenił(a) film na 7
lukaszwy1992

Motywem przewodnim może być coś, co dla innych może być bez wartości. Na przykład ja odkryłem taki motyw przewodni - oszukać przeznaczenie, albo los. Nie wiemy czy jest przeznaczenie, bo z góry nie możemy tego założyć. Ale można drogę przeznaczenia naginać. Motywem przewodnim może być też optymizm. Nasunę tu taki obraz - jedni będą zachwycać się zachodem słońca, a inni nie będą widzieć w tym zachodzie nic specjalnego. Będą się nudzić patrząc na zachód. Ale czy - ten obraz jest bez wartości? Tak samo ze sztuczkami.... Myślę, że reżyser na kręcił film "o niczym" ale tak na prawdę małe rzeczy, minimalne, z pozoru "nic takiego", mogą też spowodować erupcję uczuć.

ocenił(a) film na 8
Sin_skinner

Motywem przewodnim w filmie może być Szczawno Zdrój ;-) Bardzo zręcznie opowiedziana historia w której najważniejsze jest nie to co zrobią bohaterowie, do czego dążą, ale to, że poprostu SĄ.
Moim zdaniem Sztuczki to najlepszy polski film ostatnich lat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones