PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=325831}
7,1 27 877
ocen
7,1 10 1 27877
6,6 16
ocen krytyków
Sztuczki
powrót do forum filmu Sztuczki

Rewelacja

ocenił(a) film na 10

Obejrzałem "Sztuczki" już z 5 razy i za każdym razem ten film zachwyca mnie jak za pierwszym razem. Świetny klimat filmu, dobrzy aktorzy i rewelacyjna muzyka.

Mariusz005

Da się to gdzieś zobaczyć w najbliższym czasie w TV? Chętnie bym sprawdził, czy faktycznie taki dobry jest ten film. :)

ocenił(a) film na 10
Mariusz005

Film rewelacyjny

chemas

Mogłeś napisać, że to ty jesteś rewelacyjny a ten film to tylko marny cień ciebie, wspaniałego, kochającego inaczej chemika za Baru Bistrow w Złocieńiu.

ocenił(a) film na 10
Shadow_dawnego_ggggggg

Złocieńcu pałeczko

chemas

Już cały Złocień pęka z dumy, że wielki chemik z baru Bistro jest ich obywatelem. Taki wspaniły, nowoczesny, kochający inczej.
Jesteś chlubą Złocieńca chemasie-cieniasie

Mariusz005

tobie kutwa zaplacili zebys tak pisal o tym filmie czy co 10pkt? hahaha ty chyba zes dobrego filmu w zyciu nie widzial na tym usnac mozna i zanudzic sie na smierc 5 aktorow sie snuje po tym ekranie i pokazuja mi jakies banaly zero akcji atrakcji nic szarosc, a gra aktorska jest ujowa wlasnie oprocz jednego znanego aktora reszta amatorzy, 4pkt max jak moge to ocenic

ocenił(a) film na 10
Berserk1

Może i ja jestem opłacony ?

chemas

pewnie tak xd

ocenił(a) film na 10
chemas

chemasie, wszak wszyscy wiedzą, że tobie płacą. Za szkalowanie prezesa też płacą. Jesteś naczelnym hejterem filmwebu. A swoją drogą gdzie cie zwerbowali do kodu? Ile ci kijowski ze skradzionych pieniędzy zapłacił? Bo on potrzuje takich, nowoczesnych, młodych, pięknych, kochających inaczej, z wielkiego miasta.
he, he, he

ocenił(a) film na 10
Shadow_dawnego_ggggggg

Możesz nawet tysiąc takich postów wkleić, a ja i tak mam to w d i to jest moja wyższość nad tobą pałeczko, bo ty nie możesz tego przeboleć. Dodam, że miałem racje, że mnie szpiegujesz. Bez odbioru

chemas

masz w d wiadomo co. Jak każdy kochający inaczej
,,moja wyższość nad tobą" - ale się uśmiałem. chemas z narodu panów. Ma wyższość nade mną. Ach ty wielki człowieku z rasy panów. Masz wyższość nade mną, człowiekiem niskiego stanu.
A z przeboleniem to wiadomo że w d tacy jak ty, kochający inaczej, mają ból.
Nie szpieguję cię, po co miałbym to robić? Szkoda czasu i klawiatury

Shadow_dawnego_ggggggg

Widzisz, a piszesz mi, że nic nie masz do LGBT, podczas gdy wydaje ci się, że homoseksualizm to jest zarzut.

Słabiutko.

hyrkan

Nie obchodzi mnie życie prywatne lgbt.

Shadow_dawnego_ggggggg

I dlatego w nie wchodzisz z butami. :)

Rozsądne na poziomie wszystkich twoich działań.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Mariusz005

Film jest rewelacyjny - ja ogladam kilka razy do roku i nigdy mi sie nie znudzil...
nie ma w nim akcji!...fakt, nie strzelaja sie, nie leja po mordach, there is no police officers, us army, rambo i poszukujacych zaginionego pierscionka elfow, duchow i chodzacych trupow!

użytkownik usunięty
siwekperu

Fakt, nie ma tu strzelania po mordzie, nie ma pościgów i nawet nikt nie ginie...ale film jest rewelacyjny! ;) ja też oglądałam go kilka razy i zawsze wzrusza mnie kilka scen, m.in. ta, gdy Ela przy myciu naczyń w restauracji, powtarza włoskie słówka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones