Brendan Fraser

Brendan James Fraser

8,3
20 608 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brendan Fraser

przez całe życie praktycznie grał komediowe role,a stał sie popularny na całym swiecie,dopiero po PRZYGODOWEJ mumi,ale nie raz tak bywa,choć nie ukrywam że w mumi są elementy komediowe,ale jako aktora lubię bardziej oglądać go w bardziej komediowych rolach niż w jego najsłynniejszym filmie gdzie zagrał choc sam film bardzo lubię i brendana też jako aktora ,ale akurat tam film mu kradnie tytułowa mumia czyli arnold vosloo,a po za tym przyzwyczajony do jego komediowych ról,nie zbyt pasowała mi jego powaga w tym filmie w porównaniu do innych w których grywa

dj_carlos

nieprawda. Najwiekszy sukces zyskal po filmir George prosto z drzewa.

kokroucz

Prawda! nie podwazaj mojego zdania na moim temacie.fakt jest faktem był znanym aktorem komediowym ale dopiero rolą Mumii wszedł tak naprawdę do pierwszej ligi Hollywood (przynajmniej na ten czas nwm jak obecnie jego pozycja stoi) .Mumia z pewnością więcej zarobiła od "george'a" zresztą wszędzie piszą np.na wikipedii ze największy sukces odniósł właśnie w tym filmie. wiec nie gadaj mi tu glupot! ;p

dj_carlos

Ja natomiast wolę go w rolach dramatycznych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones