PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611229}
6,4 695
ocen
6,4 10 1 695
Dark Sector
powrót do forum gry Dark Sector
Snajpero1984

jest jeszcze fajniejsza 8/10. Super ten dysk ;]

ocenił(a) grę na 9
Snajpero1984

Taka ocena, po ludzie spodziewają się bóg wie czego (jedna z pierwszych gier na PS3). Dla mnie gra jest rewelacyjna, świeża, z fabułą, przeszedłem kilka razy i pewnie zagram jeszcze nie raz, ma klimat, dialogi są bardzo realistyczne, wpasowujące się w klimat (tzw russian english), jest mrocznie i coś się dzieje ciągle. Minusy jakich się doszukałem to to, że gra z czasem może wydawać się monotonna, jeśli ktoś ciągle będzie rzucał kółkiem, błędy w teksturach (znalazłem w 4. miejscach) i czasem przeciwnicy płyną po ziemi; przesuwają się bez animacji (rzadko się zdarza ale jednak). Do niskiej oceny przyczynia sie też pewnie grafika, widziana oczyma graczy PC. Moim zdaniem była dobra, lepszej nie wymagała, a to, ze gra wyszła na PC 2 lata po tym jak ukazała sie na konsole to już inna sprawa. Dzieciarnia chciała grafiki, jak to bywa w 99% dzisiejszych produkcji... Ja oceniłem na 9.

ocenił(a) grę na 5
Snajpero1984

Moim zdaniem gra ma niewykorzystany albo może raczej spieprzony potencjał. Owszem fabuła jest naprawdę ciekawa, dialogi ujdą w tłoku ale sama rozgrywka jest bardzo nużąca. Jest bodaj pierwsza gra jaką kupiłem na xboxa i muszę przyznać, że jestem niestety zawiedziony. Usiadłem do Dark Sector pełen zapału i nadziei, że historia mnie wciągnie. Owszem pierwszy chapter zapowiadał się nieźle ale im dalej w las tym gorzej. Wieje nudą i monotonią. Nie jestem jakimś mega wymiataczem w grach i z wieloma tytułami nie miałem styczności ale jak do tej pory niedoścignionym wzorem jest Gears Of War (grałem w drugą część). Nie polecam kupować tej gry ale jeśli możesz od kogoś pożyczyć to czemu nie.

Hurifein

Też tak twierdziłem o fabule , ale później przeszedłem tę grę po dead space 2 , bioshocku ,alanie waku i silent hillu 2 . Wtedy zrozumiałem jak gównianą ta gra ma fabułę .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones